Pchła i tykać władza pod kątem psy

Rozprzestrzeniania się zaczerwienienie, który jest większy niż tylko pół dolara jest nie powinno. Leczeniu choroby nieodpowiednim jest zazwyczaj frustrujące. Te środki zapobiegawcze mogą pomóc podjąć ukąszenie nie w rachunku opieki nad zwierzętami.
Byłby świadomy jak rozpoznać, czy to jest choroba z Lyme? Czy chcesz być bardziej o ryzyko Załóżmy, że było jeszcze coś źle z Tobą? Będzie można nawet rozpoznać swędzenie boreliozy należy mieli go? Jeśli mieszkasz w sferze ekscytujący świat gdzie choroba jest rozpowszechnione, to należałoby dokładnie czego szukać. Może to być źle, w przypadku, gdy choroba staje się daleko na drodze w dół. Aby zapobiec coraz gorsze choroby wczesne leczenie największe. Oto kilka celu zwrócić uwagę.

Jakie inne choroby są rozpowszechniane przez kleszcze? Ixodes kategorii ciężkiej niepełnosprawności, 3 hosta kleszcze mogą przenosić cały 10 chorób. Są one choroby z Lyme, Rocky Mountain spotted fever, erlichioza, anaplazmoza, piroplazmoza, kleszczowego gorączka nawracającym, gorączka zaznaczyć tularemię, Colorado, STARI i kleszczowy paraliż.

Istnieją trzy główne choroby, które kleszcze objawy choroby z Lyme carry. Rocky Mountain Spotted Fever, erlichioza i tularemię. Kleszcza jelenia, który niesie ze sobą choroba z Lyme jest bardzo rzadkie.

Borelioza jest w wielu przypadkach miesza się z innych poważnych schorzeń. To rodzi się, proste, który podpisuje i objawy choroby z Lyme są często objawy innych chorób i chorób. Faktem jest, jak jedną prawdziwą drogę do diagnozowania choroby z Lyme jest posiadanie wobec wynagradzać wizyty lekarza i zachęcając, aby sprawdzić się w końcu z. Są chwile, które niektórych dylematów może chcieć być anulowane przed powód że warunek jest realizowany.

Zbieranie jagód lub spacer liści w lesie może być dobre miejsca do rozmowy Chiggers. Gdy są one przeciwko własnej skórze pojawiają się jak czerwoną kropką nie większe następnie szef igły. One klastra razem, tak powszechne może mieć więcej niż jeden ugryzienie. Gryzie rozpocząć proces leczenia boreliozy małe i okrągłe z wpisem małe, czerwone otwory, które szybko stają się większe, stan zapalny i intensywnie swędzi. Liści chigger karmieniu zazwyczaj rura skóra, w której będzie powodować straszne swędzenie. To ma potrwać zaledwie około trzech tygodni może być swego rodzaju bite do przeciwdziałania.

Jeden z moich ulubionych wskazówek, aby uniknąć ukąszenia komarów i kleszczy jest, aby spożywać czosnek. Właśnie przeczytałem, że jeśli możesz połknąć całe, świeżego czosnku (nie gotowane), kleszcze i komara nie ugryzie Cię. Jest to zazwyczaj zdrowe Odstraszacz szkodników. Plus, połykania całe ząbki czosnku jest właśnie dla Ciebie. Jest to teoria, że mam zamiar spróbować tego sezonu. Może nie mam przyjaciół latem tego roku, jednak nie mam przyjaciół komara albo!

Borelioza i Południowej Tick: choroby z Lyme jest spowodowane pomocą kleszcza jelenia, najbardziej normalne tylko o wszystkie zaburzenia związane z kleszcza. Podczas gdy Południowej tick jest spowodowane z Twoim lone star kleszcza. Nowego człowieka jest zainfekowany, ukąszenie jest ogólnie oznaczony bull oczy. Powoduje, że sztywność stawów w obu człowieka i zwierzę wśród innych dolegliwości nie naprawdę traktowane.
niedostatecznym stopniu lyme, borelioza test

Dodaj komentarz